BMW Półmaraton Praski

BMW Półmaraton Praski

PODZIEL SIĘ

28 sierpnia (niedziela) w godz. 8.3015.30 Pragę opanują biegacze BMW Półmaratonu Praskiego, wystąpią utrudnienia w ruchu.

Wyruszą o godz. 8.30 z al. Zielenieckiej. Trasa biegu będzie prowadziła ulicami: Grochowska (jezdnia w kierunku Grochowa, dla samochodów utrzymany będzie ruch na jednym pasie), rondo Wiatraczna, al. Waszyngtona (jezdnia w kierunku centrum, ale pomiędzy rondem Waszyngtona a ul. Saską zamknięta będzie również jezdnia w przeciwnym kierunku), rondo Waszyngtona, Francuska, Zwycięzców, Saska, Egipska, Bora-Komorowskiego, Abrahama, Umińskiego, Bora-Komorowskiego, Fieldorfa „Nila”,

Wał Miedzeszyński (jezdnia w kierunku centrum), zawrotka na wysokości skrzyżowania z ul. Kadetów, Wał Miedzeszyński (jezdnia w kierunku Wawra), Wybrzeże Szczecińskie, Zamoście, Sokola, Zamoyskiego, Sprzeczna, Targowa, Zamoyskiego (jezdnie w kierunku Grochowa), al. Zieleniecka do mety w parku Skaryszewskim. Ulice na trasie biegu będą sukcesywnie zamykane od godz. 7.45. Ostatni biegacze powinni dotrzeć na metę ok. godz. 10.15. Ulice na trasie biegu będą sukcesywnie otwierane po przebiegnięciu ostatniego biegacza.

Cała impreza zakończy się o godz. 15.30.

Źródło: wsp.waw.pl