PODZIEL SIĘ

Zwieńczeniem drugiej edycji kampanii French Touch, w czasie której nad Wisłą gościły produkty prosto znad Sekwany, będzie uroczysta gala w Teatrze Wielkim.

Na deskach stołecznej opery wystąpią m.in. Natalia Nykiel, Antek Smykiewicz, Bemy, Claudio Capeo, Claire Keim, Nolwenn Leroy oraz Lido de Paris – najsłynniejszy francuski kabaret. Widowisko urozmaicą także wspaniałe pokazy filmowe – reportaż o Korsyce widzianej z lotu ptaka oraz film o Claude Lelouch – znanym francuskim reżyserze.

Galę uświetni pokaz jednego z największych projektantów mody. Kto zawojuje Warszawę po zeszłorocznym show z Jean-Paulem Gaultierem w roli głównej? Dowiemy się już 7 października.

French Touch czyli święto Francji w Polsce to wspólna inicjatywa Ambasady Francji oraz agencji Cryptone. – Od czerwca prowadziliśmy szeroko zakrojoną kampanię edukacyjną. Mówiliśmy Polakom o kulturze, kuchni, modzie, urodzie i designie, czyli wszystkim tym, co składa się na wyjątkowy francuski styl życia – tłumaczy Agnieszka Stańczyk dyrektor agencji Cryptone w Polsce. – Teraz French Touch wkracza w swoją finałową fazę. Razem z naszymi Partnerami przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji na zbliżającą się jesień – dodaje.

W tym roku French Touch połączył siły z Universal Music Polska, aby zaprezentować kompilację muzyki francuskiej na CD, Na płycie pojawią się m.in. Natalia Nykiel i Antek Smykiewicz, którzy nagrali specjalnie zaaranżowane dla nich, polskie wersje francuskich piosenek. Ale to nie wszystko! Kompilacja French Touch zawiera także najważniejsze gwiazdy z obecnych list przebojów radiowych Francji i Polski: Indila, John Mamann, Louane, Kendji Girac, Stromae, a także słynną wokalistkę Jane Birkin, której znany duet z Sergem Gainsbourgiem – „Je T’aime,…Moi Non Plus” jest definicją francuskiej piosenki o miłości.

Więcej informacji na www.frenchtouch2016.pl
www.facebook.com/French-Touch-La-Belle-Vie

Źródło: materiały prasowe