Jimmy Carr w Progresja Music Zone

Jimmy Carr w Progresja Music Zone

PODZIEL SIĘ
JIMMY CARR z nowym programem FUNNY BUSINESS 1 grudnia w Progresja Music Zone Prawdziwe święto dla fanów stand-upu!; materiały prasowe

Prawdziwe święto dla fanów stand-upu! W czwartek, 1 grudnia o godz. 20.00, w Progresja Music Zone wystąpi światowej sławy brytyjski komik Jimmy Carr ze specjalnym programem „Funny business”, czyli „Śmieszne sprawy”.

Jimmy Carr urodził się w Wielkiej Brytanii i już od ponad dwudziestu lat zajmuje się jednym z najpopularniejszych ostatnio gatunków komediowych. Stand-upy w jego wykonaniu są niebywale zabawne i pozbawione wszelkich zahamowań. Carr został opisany jako „najciężej pracujący aktor komediowy”, ale patrząc prawdzie w oczy, to takie samo wyróżnienie jak bycie „najwyższym karłem” lub „najzdrowszym Szkotem”…

Jimmy Carr praktycznie nie schodzi z brytyjskich ekranów telewizyjnych. W 2016 roku był gospodarzem trzeciej serii programu „10 O’Clock live”, piętnastej serii programu „8 Out of 10 Cats”, specjalnych odcinków  „Big Fat Quiz” i „8 Out of 10 Cats Does Countdown”.

Brawurowe występy na żywo to specjalność Carra. Do jego dotychczasowych osiągnięć należy nagroda British Comedy Awards za najlepszą trasę stand-up na żywo oraz nominacja do nagrody Perrier.  Jeszcze śmieszniejszy i bardziej skandaliczny niż w telewizji jest na samej scenie.

Ponad 1,5 mln widzów doświadczyło magii występów Carra. Od kwietnia 2014 do listopada 2015 zagrał w ponad dwustu spektaklach w Wielkiej Brytanii. Teraz kolej na podbój reszty świata.
 
Dowcipny, pełen przenikliwych rozmyślań na temat ludzkiej kondycji i wyspiarskiego humoru spektakl to świetna okazja aby przekonać się o talencie brytyjskiego komika.

więcej informacji:

progresja.com
www.facebook.com