KONKURS: Przedpremierowe pokazy filmu „Iluzja 2”

KONKURS: Przedpremierowe pokazy filmu „Iluzja 2”

PODZIEL SIĘ
„Iluzja 2”; materiały prasowe

W dniach 24 – 26 czerwca, w Kinie Atlantic, odbędą się przedpremierowe pokazy filmu „Iluzja 2”. Dla naszych czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na jeden z seansów.

Podwójne zaproszenie wygra ten, kto pierwszy zamieści wpis pod informacją zapowiadającą ten konkurs na stronie Warszawskiego Serwisu Kulturalnego na FB. Wpis pojawi się jutro rano.

Druga część hitu, która na świecie zarobiła w sumie ponad 350 milionów dolarów przy 75 milionach budżetu na ekrany polskich kin trafi 8 lipca. Dwa tygodnie przed premierą będzie można zobaczyć go w Kinie Atlantic.

Czterej Jeźdźcy powracają! Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.

SEANSE:

24 czerwca – godz. 20:45

25 czerwca – godz. 20:45

26 czerwca – godz. 18:00

„Iluzja 2” w kinach od 8 lipca.

Źródło: materiały prasowe