Konkurs: Wygraj zaproszenie do Kina Atlantic

Konkurs: Wygraj zaproszenie do Kina Atlantic

PODZIEL SIĘ

Dla naszych czytelników mamy 2 podwójne zaproszenia do Kina Atlantic na film  „Facet na miarę”, na seans 2 lipca o godz. 19.10.  Wygrają je dwie pierwsze osoby, które zamieszczą wpis pod informacją zapowiadającą ten konkurs na stronie Warszawskiego Serwisu Kulturalnego na FB. Wpis pojawi się w piątek rano.

W dniach 1 – 3 lipca w Kinie Atlnatic będzie można zobaczyć przedpremierowe pokazy filmu „Facet na miarę”. To kolejny po „Nietykalnych” i „Za jakie grzechy, dobry Boże?” francuski hit, który podbije serca polskich widzów! Ciepła i wzruszająca komedia romantyczna mówiąca o tym, że dla prawdziwego uczucia wszystko jest możliwe. Film na ekrany kina trafi 15 lipca, a dwa tygodnie przed premierą będzie można zobaczyć go w Kinie Atlantic.

Diane jest młodą i piękną prawniczką. Na co dzień pracuje w kancelarii, której współwłaścicielem jest jej były partner. Pewnego dnia w jej domu rozbrzmiewa sygnał telefonu stacjonarnego. Mężczyzna przedstawia się jako Alexandre i okazuje się szczęśliwym znalazcą jej zgubionej komórki. Proponuje randkę, która połączy oddanie telefonu ze wspólną kolacją. Diane rusza na spotkanie z tylko jedną wskazówką ułatwiającą rozpoznanie nieznajomego: „nie sposób mnie przegapić”. Mężczyzna faktycznie bardzo wyraźnie odróżnia się od pozostałych gości restauracji. Jest najprzystojniejszy i… najniższy. Wzrost nie przeszkadza mu jednak czerpać z życia pełnymi garściami i być miłośnikiem wielkich wrażeń. Ich pierwsze spotkanie kończy się szalonym skokiem ze spadochronu. Diane ulega romantycznej fascynacji wyjątkowym i niezwykle dowcipnym mężczyzną. Jednak z czasem w serce kobiety zaczynają wkradać się wątpliwości…

Miłości nie mierzy się w centymetrach! Świetnie przyjęty film zamknięcia Netia Off Camera 2016 w kinach od 15 lipca.

www.kinoatlantic.pl

Źródło: material prasowy