PODZIEL SIĘ

Konkurs na Najbardziej Wolskiego Kota ogłosiło stowarzyszenie Wola Mieszkańców wspólnie z portalami Jestem z Woli i Przegląd Wolski. Miauczących kandydatów można zgłaszać do 16 lutego.

Konkurs na Najbardziej Wolskiego Kota odbywa się na portalu społecznościowym Facebook. Na profilu Woli Mieszkańców (https://web.facebook.com/WolaMieszkancow/) znajduje się post konkursowy, pod którym –w komentarzach – można zgłaszać kandydatury.

– Zgłoszenia można przesyłać pod postem konkursowym, dodając zdjęcie i dopisując imię kota oraz rejon, w którym mieszka (np. Młynów, ul. Rabsztyńska) – tłumaczy szefowa Woli Mieszkańców Aneta Skubida.

Spośród nadesłanych zdjęć zwycięzcy zostaną wybrani w dwóch kategoriach: nagroda jury, przyznana przez reprezentantów organizatorów (Wola Mieszkańców, Jestem z Woli, Przegląd Wolski), a także nagroda internautów – za zdjęcia, które otrzymają najwięcej polubień. Koty oczywiście dostaną atrakcyjne nagrody.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 16 lutego (wraz końcem dnia). Zwycięzcy zostaną ogłoszeni następnego dnia, czyli w Światowy Dzień Kota. – Zgłaszać możecie zarówno swoje koty, jak i te wolno żyjące, które znacie ze swojej okolicy – mówi Aneta Skubida.

Przesłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego wykorzystanie przez organizatorów w celu promocji wydarzenia, a także w celu informowania o nagrodzonych.